Kute narzędzia ogrodowe

Wybór nożyc ogrodowych

TOP Sprzedawca Narzędzia ogrodowe

Nożyce ogrodowe Robert-Klaas

Biodro ogrodnika od Robert-Klaas

Recenzje

25,95  z VAT

Nożyce ogrodowe Robert-Klaas

Nóż Occulier od Robert-Klaas

Recenzje

39,95  z VAT

Producent narzędzi ogrodowych w ogrodzie narzędziowym

Ręcznie kute narzędzia ogrodowe firmy Krumpholz 1799

Rodzina Krumpholz wykuwa wysokiej jakości narzędzia leśne i ogrodowe w młotowni Guttenberg w Górnej Frankonii. Kuźnia została założona już w średniowieczu i posiada własną elektrownię wodną do wytwarzania energii. Wytwarzana energia jest wykorzystywana do wspomagania pracy dużych pieców kuźniczych i młotów kuźniczych.

W 1799 roku kuźnia została przejęta przez Johanna Davida Krumpholza i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Tymczasem szóste, siódme i ósme pokolenie mieszka i pracuje razem w Guttenberg Hammer. Dzięki wielowiekowemu doświadczeniu powstają tu prawdziwe arcydzieła ogrodnictwa i leśnictwa. Kute narzędzia ogrodowe firmy Krumpholz. Zrównoważone narzędzia ogrodnicze wysokiej jakości.

Narzędzia ogrodowe Krumpholz z gwarancją najlepszej ceny.


Nożyce ogrodowe, nożyce do gałęzi i akcesoria Original LÖWE

Original LÖWE to północnoniemiecka kuźnia narzędzi, której początki sięgają Walthera Schrödera, który wynalazł nożyce kowadełkowe w 1923 roku i złożył wniosek o patent. Obecnie firma jest zarządzana przez Randolpha Schrödera, wnuka Walthera Schrödera.

Original LÖWE jest liderem w dziedzinie wysokiej jakości nożyc kowadełkowych. Oferują one szereg zalet w porównaniu ze znanymi nożycami bocznikowymi. W przypadku nożyc kowadełkowych ostrze przecina cięty materiał, wykonując cięcie ciągnące. Zmniejsza to siłę wymaganą do cięcia.

Kolejną zaletą nożyc LÖWE jest doskonałe zaopatrzenie w części zamienne oraz prosta i niedroga wymiana części. Najlepsza wydajność cięcia przy pracy ciągłej.

Nasza rekomendacja, jeśli chcesz kupić parę sekatorów.

Oryginalne narzędzia ogrodowe LÖWE z gwarancją najlepszej ceny.


Nożyce ogrodowe i piła do gałęzi firmy Berger

Profesjonalne nożyce ogrodowe, piły ogrodnicze i nożyce do gałęzi z kuźni narzędzi Julius Berger. Założona w 1918 roku przez biznesmena z Wuppertalu, Juliusa Bergera, firma produkuje wysokiej jakości narzędzia ogrodowe od 1930 roku. Nadal w tradycyjny sposób, ale przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Narzędzia są wykonane z wysokiej jakości stali i są doprowadzane do bardzo wysokiej, długotrwałej ostrości w wieloetapowym procesie precyzyjnego szlifowania. Ostrza, brzeszczoty i wiele pojedynczych części można wymieniać oddzielnie. Firma jest własnością rodziny od momentu jej założenia i jest obecnie zarządzana przez rodzeństwo Inę i Juliusa Bergerów.

Preferowana marka przez ogrodników i architektów krajobrazu. Narzędzia o najlepszej jakości i ergonomicznej konstrukcji

Narzędzia ogrodowe Berger z gwarancją najlepszej ceny.


Nożyce ogrodowe i nóż ogrodniczy od Roberta Klaasa

Wysokiej jakości sekatory i nożyce ogrodnicze firmy Robert Klaas z Solingen. Robert Klaas produkuje i montuje nożyczki i noże w Solingen od 1834 roku. Firma jest własnością rodzinną od momentu jej założenia i jest obecnie zarządzana przez braci Guido i Ernsta Jürgena Schiesenów.

Produkty charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki zastosowaniu stali węglowej, która jest mniej krucha niż stal nierdzewna, uzyskuje się szczególnie wysoki poziom ostrości.

Narzędzia ogrodowe Robert Klaas z gwarancją najlepszej ceny.


Hochwertige Produkte Haus und Garten

dom-i-ogrod.com

Sklep internetowy Holz-Jaeger UG (haftungsbeschränkt)