kuta łopata ręczna – łopata kempingowa – widelec ręczny od Krumpholz 1799

Szpadle ręczne – Szpadle do bylin – Szpadle kempingowe – Szpadle outdoorowe

Kute szpadle ręczne Krumpholz są idealne do mniejszych prac na grządkach i grządkach warzywnych, do dzielenia bylin lub do  sadzenia i przesadzania młodych roślin. Kute ze stali węglowej i wyposażone w wysokiej jakości jesionowe trzonki, nasze szpadle ręczne są naprawdę przyjemne w dotyku, wyglądają i są trwałe.
 
Mamy również odpowiednie szpadle na wakacje na świeżym powietrzu.
 
Widelec ręczny – widelec wieloletni
Kute widły ręczne Krumpholz nadają się do wielu prac na grządkach i grządkach warzywnych oraz do przesadzania lub przesadzania roślin. Kute ze stali węglowej i wyposażone w wysokiej jakości jesionowe uchwyty, nasze widelce ręczne to prawdziwa przyjemność w dotyku, wyglądzie i trwałości.
 
Mamy odpowiedni szpadel ręczny lub widły ręczne dla każdego wymagania. Dla ogrodników i architektów krajobrazu oraz dla prywatnych ogrodników o wysokich wymaganiach dotyczących narzędzi ogrodniczych.

Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz niższą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz ten produkt Krumpholz w tej samej cenie od nas.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.