Stal do ostrzenia

Producent noży Güde

Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz niższą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz ten produkt Güde w tej samej cenie od nas.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.

Kute stale do ostrzenia z manufaktury Güde

Güde to producent noży z Solingen z ponad 100-letnią tradycją. Noże są kute ręcznie w niewielkich ilościach. Ostrza wykonane są z kutej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej.

Noże muszą być regularnie poddawane ostrzeniu za pomocą pręta ostrzącego lub stali ostrzącej w celu utrzymania ich ostrości. Doskonały rezultat uzyskasz, jeśli po ostrzeniu stalką ostrzącą noże zostaną wypolerowane rylcem / rylcem skórzanym.

Aby ostrza noży pozostały ostre przez długi czas, należy je przechowywać w bloku na noże, a jeśli są przechowywane w szufladzie na sztućce, powinny być chronione osłonką na nóż.

Kuźnia noży jest własnością rodziny od czasu jej założenia przez Karla Güde i jest obecnie zarządzana przez jego prawnuka, dr Karla Petera Borna.

Kute noże szefa kuchni o najwyższej ostrości i funkcjonalności.