NÓŻ

Producent noży Güde

THE KNIFE Fasseiche und Messerhalter Räuchereiche RE001/32
THE KNIFE Grenadill und Messerhalter Räuchereiche RE001/32
THE KNIFE Olive und Messerhalter Räuchereiche RE001/32

Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz niższą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz ten produkt Güde w tej samej cenie od nas.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.

Ręcznie kute noże szefa kuchni THE KNIFE od producenta noży Güde

Już na pierwszy rzut oka widać, że THE KNIFE ma niewiele wspólnego z konwencjonalnym nożem szefa kuchni. Rzekomo krótka rękojeść i wyraźnie duże ostrze z bardzo szerokim grzbietem – możliwe do wykonania w ten sposób tylko w nożach kutych – przywodzą na myśl raczej obiekt designerski.

Ale kiedy już pracujesz z THE KNIFE, wiesz, że to nie tylko zapierające dech w piersiach piękno, ale przede wszystkim wyjątkowa obsługa. Tak jak profesjonalny kucharz trzyma nóż szefa kuchni, tak Ty trzymasz NÓŻ zupełnie automatycznie. Kciuk i palec wskazujący tworzą literę U i pewnie chwytają ostrze.

Środkowy palec jest wygodnie „zaparkowany” w precyzyjnie wykonanym wybrzuszeniu na końcu ostrza. Utrzymuje to środek ciężkości idealnie wewnątrz dłoni i zapewnia pracę bez zmęczenia.

Żadne przejście nie przeszkadza, wszystkie linie są płynne. Automatycznie gwarantuje to prawidłową pozycję uchwytu i wygodne oparcie dłoni przez cały czas.

Gotowanie z THE KNIFE jest nawet piękniejsze niż samo patrzenie na niego! 

Noże są hartowane lodem i ręcznie ostrzone. Nie wolno ich wkładać do zmywarki.

Kuźnia noży jest własnością rodziny od czasu jej założenia przez Karla Güde i jest obecnie zarządzana przez jego prawnuka, dr Karla Petera Borna.

Kute noże szefa kuchni o najwyższej ostrości i funkcjonalności.

Kochmesser geschmiedet
THE KNIFE Damast, Fasseiche, Olive, Grenadill