Profesjonalne sekatory i nożyce do gałęzi od oryginalnych producentów narzędzi Löwe.

Original LÖWE to północnoniemiecka kuźnia narzędzi, której początki sięgają Walthera Schrödera, który wynalazł nożyce kowadełkowe w 1923 roku i złożył wniosek o patent. Obecnie firma jest zarządzana przez Randolpha Schrödera, wnuka Walthera Schrödera.

Original LÖWE jest liderem w dziedzinie wysokiej jakości nożyc kowadełkowych. Oferują one szereg zalet w porównaniu ze znanymi nożycami bocznikowymi. W przypadku nożyc kowadełkowych ostrze przecina cięty materiał, wykonując cięcie ciągnące. Zmniejsza to siłę wymaganą do cięcia.

Za pomocą nożyc kowadełkowych można również stosunkowo łatwo ciąć stare lub bardzo twarde drewno lub grubsze gałęzie. Nożyce kowadełkowe tną porównywalny kawałek drewna przy mniejszym wysiłku niż nożyce boczne. Kolejną zaletą jest to, że mogą być używane zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Nożyce z obejściem są zawsze jednoręczne i zazwyczaj przeznaczone dla osób praworęcznych.

Użycie nożyc bocznikowych jest korzystne, jeśli chodzi o cięcie miękkich, włóknistych i zielonych ścinków w sposób czysty i jak najmniej zgnieciony.

Powszechnym uprzedzeniem do nożyc kowadełkowych jest obawa, że ostrze stępi się na przeciwległym łożysku, tzw. kowadełku. Nie jest to możliwe w przypadku nożyc kowadełkowych LÖWE. Twardość stali ostrza jest czterokrotnie wyższa niż twardość kowadła. Podczas cięcia oryginalnymi nożycami kowadełkowymi LÖWE, uderzenie ostrza w kowadełko nie ma wpływu na ostrość ostrza. Ostrość ostrza zależy wyłącznie od częstotliwości cięcia i ciętego materiału.

Doskonałe zaopatrzenie w części zamienne oraz prosta i niedroga wymiana części do nożyc LÖWE jest również główną zaletą. Oferujemy pełną gamę części zamiennych do wszystkich oferowanych przez nas sekatorów LÖWE. Najmniejsza śruba, sprężyny, ostrza, łożyska i uchwyty. Wszystko można zamówić bezpośrednio na naszej stronie z częściami zamiennymi LÖWE w korzystnej cenie i przejrzystym układzie.

Program Oryginalny program akcesoriów LÖWE do ostrzenia sekatorów oraz kabury i ochraniacze na ostrza uzupełniają ofertę.

TOP Sprzedawca – Sekatory Löwe


Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz korzystniejszą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz od nas ten produkt Löwe w tej samej cenie.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.