Kuta łopata budowlana firmy Krumpholz 1799

10,95 43,95  z VAT
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Łopaty są używane głównie do przenoszenia luźnych materiałów. DKształt ostrza zależy od danego zastosowania.

   • Łopata Holstein z prostą krawędzią przednią doskonale nadaje się do przerzucania luźnych materiałów sypkich z gładkich powierzchni, takich jak asfalt lub kostka brukowa.
   • Łopata Frankfurt ma spiczaste ostrze w kształcie serca. Łatwiej jest na przykład kopać w stosach żwiru niż łopatą Holstein.
   • Łopata holenderska jest podobna do łopaty holsztyńskiej, ale ma zakrzywioną przednią krawędź do kopania rowów. Ostrze jest mniejsze i dlatego jest zwykle wygodniejsze dla kobiet.
   • Podobnie jak łopata frankfurcka, bawarska łopata do piasku ma bardzo solidne, spiczaste ostrze.
   • Łopata damska jest podobna do bawarskiej łopaty do piasku, ale jest nieco mniejsza i lżejsza. Doskonale nadaje się również do kopania dołków pod sadzonki.
   • Łopata jest połączeniem szpadla i łopaty. Może być używana do przenoszenia luźnych materiałów sypkich, ale także do kopania dołków pod sadzonki.

Łyżki Krumpholz są kute ze szczególnie mocnej i wytrzymałej stali węglowej.

Wiele różnych łopat firmy Krumpholz oferuje wszystkim ogrodnikom odpowiednie narzędzie ogrodnicze spełniające ich wymagania.

Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz niższą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz ten produkt Krumpholz w tej samej cenie od nas.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.

Hochwertige Produkte Haus und Garten

dom-i-ogrod.com

Sklep internetowy Holz-Jaeger UG (haftungsbeschränkt)