Löwe Gartenscheren

Sekator LÖWE – rękojeść zwykła

Sekator LÖWE –

Uchwyt dla mniejszych dłoni

LÖWE – Nożyce do gałęzi

Profesjonalne sekatory i nożyce do gałęzi od oryginalnych producentów narzędzi LÖWE

Original LÖWE to północnoniemiecka kuźnia narzędzi, której początki sięgają Walthera Schrödera, który wynalazł nożyce kowadełkowe w 1923 roku i złożył wniosek o patent. Obecnie firma jest zarządzana przez Randolpha Schrödera, wnuka Walthera Schrödera.

Original LÖWE jest liderem w dziedzinie wysokiej jakości sekatorów kowadełkowych. Oferują one szereg zalet w porównaniu ze znanymi nożycami bocznikowymi. W przypadku nożyc kowadełkowych ostrze przecina cięty materiał, wykonując cięcie ciągnące. Zmniejsza to siłę wymaganą do cięcia.

Za pomocą sekatora kowadełkowego można również stosunkowo łatwo ciąć stare lub bardzo twarde drewno lub grubsze gałęzie. Nożyce kowadełkowe tną porównywalny kawałek drewna przy mniejszym wysiłku niż nożyce boczne. Kolejną zaletą jest to, że mogą być używane zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Nożyce z obejściem są zawsze jednoręczne i zazwyczaj przeznaczone dla osób praworęcznych.

Użycie nożyc bocznikowych jest korzystne, jeśli chodzi o cięcie miękkich, włóknistych i zielonych ścinków w sposób czysty i jak najmniej zgnieciony.

Powszechnym uprzedzeniem do nożyc kowadełkowych jest obawa, że ostrze stępi się na przeciwległym łożysku, tzw. kowadełku. Nie jest to możliwe w przypadku nożyc kowadełkowych LÖWE. Twardość stali ostrza jest czterokrotnie wyższa niż twardość kowadła. Podczas cięcia oryginalnymi nożycami kowadełkowymi LÖWE, uderzenie ostrza w kowadełko nie ma wpływu na ostrość ostrza. Ostrość ostrza zależy wyłącznie od częstotliwości cięcia i ciętego materiału.

Doskonałe zaopatrzenie w części zamienne oraz prosta i niedroga wymiana części do nożyc LÖWE jest również główną zaletą. Oferujemy pełną gamę części zamiennych do wszystkich oferowanych przez nas sekatorów LÖWE. Najmniejsza śruba, sprężyny, ostrza, łożyska i uchwyty. Wszystko można zamówić bezpośrednio na naszej stronie z częściami zamiennymi LÖWE w korzystnej cenie i przejrzystym układzie.


SERIA KLASYCZNA

Oryginalne nożyce LÖWE z serii CLASSIC to klasyczne nożyce kowadełkowe z prostymi lub zakrzywionymi ostrzami. Chromowany stalowy korpus i centralna prowadnica dźwigni ostrza to wizualnie rozpoznawalne cechy solidnej serii CLASSIC.

Oryginalna zasada LÖWE, sprawdzona milion razy od 1923 r., czyli cięcie ciągnące przy stałej podstawie, oznacza wyjątkowo łatwe cięcie i sprawiła, że nożyczki CLASSIC stały się znane na całym świecie.


SERIA EKONOMICZNA

Oryginalne nożyczki LÖWE z serii ECONOMIC są wyjątkowo kompaktowe i łatwe w obsłudze. Modele te są zredukowane do niezbędnego minimum i posiadają wszystkie ważne funkcje wymagane do długotrwałego użytkowania i czystego, wydajnego cięcia.


SERIA PROFESJONALNA

Oryginalne nożyczki LÖWE z serii PROFESSIONAL są szczególnie odpowiednie do codziennego użytku profesjonalnego ze względu na ich doskonałą technologię.

Ostrza są montowane na zewnątrz nożyczek za pomocą tylko jednej nakrętki. Pozwala to na wymianę ostrzy w zaledwie kilka sekund bez konieczności całkowitego demontażu nożyczek. Szerokość uchwytu można regulować bezstopniowo, dzięki czemu można go dostosować do rozmiaru dłoni. W przypadku nożyc kowadełkowych i hybrydowych żywotność ostrza i podstawy jest znacznie wydłużona dzięki regulacji szerokości uchwytu.

Modele z serii PROFESSIONAL są dostępne jako EASY-CUT, FAST-CUT lub POWER-CUT do szybkiej pracy, do lekkiego cięcia lub do szczególnie mocnego cięcia.


SZYBKIE CIĘCIE

Nożyce kowadełkowe z prostym ostrzem umożliwiają szybką pracę. Proste ostrze zapewnia niezawodne trafienie w cięty materiał i żądany punkt cięcia. Szybki i niezawodny kontakt z punktem tnącym sprawia, że cięcie jest bardzo wydajne.


EASY CUT

Nożyce kowadełkowe z krótkim i wąskim ostrzem tną bardzo łatwo, ponieważ cięty materiał znajduje się blisko łożyska, co optymalizuje przenoszenie mocy. Ponadto cienkie ostrze mniej klinuje ciętą gałąź. Oznacza to, że do cięcia wymagana jest jeszcze mniejsza siła.


POWER CUT

Nożyce hybrydowe to nożyce kowadełkowe z geometrią obejściową. Łączą w sobie to, co najlepsze z dwóch światów. Dzięki zakrzywionemu kształtowi ostrza i podstawy, nawet ścinki o dużej średnicy leżą blisko łożyska i nie przesuwają się do przodu podczas cięcia. Dzięki idealnemu przenoszeniu mocy, nawet mocne gałęzie wykonane z twardego drewna mogą być cięte bez wysiłku.


Narzędzia ogrodowe LÖWE o najlepszej wydajności cięcia do długotrwałego użytkowania.

Nasza rekomendacja, jeśli chcesz kupić parę sekatorów.

Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz korzystniejszą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz od nas ten oryginalny produkt LÖWE w tej samej cenie.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.