Wysokiej jakości noże i akcesoria szefa kuchni

Güde Solingen – ostre noże od 1910 roku

Güde Kochmesser

Noże szefa kuchni Güde są kute ręcznie w niewielkich ilościach. Ostrza noży z serii Alpha wykonane są z kutej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej. Każdy nóż jest obrabiany ręcznie w 40 krokach. Noże są wykonane ze stali nierdzewnej, hartowane lodem i ręcznie ostrzone. Nie nadają się do zmywarki.

Uchwyty są dostępne w dębie barrique (wykonanym z ponad 80-letnich dębowych beczek po winie z Francji), szlachetnym drewnie orzechowym, drewnie oliwnym o żywym usłojeniu, aksamitnym drewnie gruszy lub czarnym drewnie hosta, które jest również zatwierdzone do użytku w gastronomii.

Akcesoria, bloki na noże i ostrzałki do wysokiej jakości noży Güde są również dostępne w naszej ofercie.

Noże Nesmuk – forma i funkcjonalność w doskonałej ostrości

geschmiedete Messer Nesmuk

NESMUK opracowuje i produkuje noże o najwyższej możliwej ostrości, wykorzystując gatunki stali, materiały i technologie, które nigdy wcześniej nie były stosowane w branży sztućców. Każdy nóż Nesmuk jest zatem namacalnym zobowiązaniem do innowacji i doskonałości: wyprodukowany w Niemczech, stworzony na wieczność.

Długotrwały rozwój produktów Nesmuk jest konsekwencją bezkompromisowego zapotrzebowania na jakość, dbałość o szczegóły i funkcjonalność.

Bezbłędnie kute noże spełniające najwyższe wymagania. Noże szefa kuchni Nesmuk to najostrzejsze produkty z pogranicza rzemiosła i sztuki.

Akcesoria, bloki na noże i ostrzałki do wysokiej jakości noży Nesmuk są również dostępne w naszej ofercie.

TOP Sprzedawca