Bloki na noże – Deska na noże – Uchwyt na noże

Producent noży Güde

899,00 1.199,00  z VAT
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Gwarancja najlepszej ceny

Jeśli znajdziesz niższą cenę (w tym koszty wysyłki) u innego sprzedawcy, otrzymasz ten produkt Güde w tej samej cenie od nas.

Gwarancja jest ważna przez maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Wyłączona jest sprzedaż specjalna z likwidacji zapasów, niewypłacalności i aukcji.

Ręcznie robione bloki na noże z manufaktury noży Güde

Wysokiej jakości noże nie powinny być przechowywane luzem w szufladzie na sztućce. Noże tępią się szybciej i istnieje wysokie ryzyko obrażeń. Najlepiej używać pięknie wyprofilowanych i funkcjonalnych bloków na noże lub magnetycznych tablic na noże. Oferujemy tutaj różne opcje przechowywania pasujące do naszych noży Güde.

Instrukcje dotyczące pielęgnacji

Drewno bloków na noże należy od czasu do czasu natrzeć niewielką ilością oleju. Zapobiega to matowieniu drewna. Najlepiej użyć do tego po prostu odrobiny oliwy z oliwek. Jeśli w szczelinach bloku noży nagromadziło się trochę kurzu, można go dobrze usunąć za pomocą środków do czyszczenia rur. 

Delikatne noże powinny być czyszczone w sposób, w jaki zostały wykonane: ręcznie. W większości przypadków wystarczy przetrzeć ostrze wilgotną szmatką. Należy upewnić się, że nóż nie jest pozostawiony bez czyszczenia przez dłuższy czas. Istnieją resztki żywności (np. cytryny), których kwasy mogą również atakować stal wysokiej jakości. Należy unikać pracy z nożem przy użyciu środków żrących lub ściernych. Wysokiej jakości noże nigdy nie powinny być myte w zmywarce lub wkładane luzem do szuflady (ryzyko zranienia!).

Kute noże szefa kuchni o najwyższej ostrości i funkcjonalności.

Magnetleiste-Eiche
Güde Magnetleiste Eiche E095/40
RE001/32 Messerhalter Güde The Knife
RE001/32 Messerhalter Güde The Knife
Güde Messerblock Synchros 4-S000L